Sitemizde teşhir edilen ürünlerimizin tamamı stoklarımızda mevcuttur ve hafta içi hergün saat 14:00’e kadar onaylanan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi, veya kapıda ödeme için tarafınızdan teyit alınması gerekmektedir.

Havale/EFT ile ödeme yöntemini seçmeniz halinde siparişinizde %3 havale indirimi uygulanacak olup ödemeniz aşağıdaki hesabımıza ulaşır ulaşmaz siparişiniz onaylanarak hazırlanmaya başlayacak ve ilk kargoyla sevkiyatı yapılacaktır.

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde güvenlik amaçlı olarak “3D Secure” sistemi kullanılmakta olduğundan ödeme esnasında cep telefonunuza gelecek olan mesajdaki şifreyi ödeme ekranına girerek onaylamanız gerekmektedir.

Yukarıdaki ödeme seçeneklerine ek olarak sitemizden ayrıca nakit veya kredi kartı kullanarak “Kapıda ödeme” seçeneğiyle alışveriş yapmanız da mümkündür. Sepetinizden ödeme sayfasına ilerlerken seçtiğiniz kapıda ödeme yöntemini belirtiniz. “Kapıda Ödeme” için 5,00 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğiyle almış olduğunuz ürünleri iade etmeniz durumunda bu hizmet bedelleri iade edilmemektedir.

Ürününüz kargoya teslim edilmeden siparişinizi iptal edebilir ve yaptığınız ödemenin kredi kartınıza veya banka hesabınıza iadesini talep edebilirsiniz. Bu durumda, ürün henüz kargoya verilmemiş olduğundan, derhal iptal ve iade işlemi yapılacaktır.

İptal ve iade işlemleri için info@ecovita.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişlerinizle ilgili sorularınızda mutlaka sipariş numaranızı bildirmenizi rica ederiz.

Banka Hesap Numaramız:
ECOVİTA KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
TÜRKİYE İŞ BANKASI
PARMAKKAPI/İSTANBUL Şubesi (Şube kd: 1042)
Hesap No: 0771204
IBAN: TR95 0006 4000 0011 0420 7712 04