Ecovita Kozmetik ve Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İstiklal Cad. Bekar Sok. No: 7/1
Beyoğlu – İstanbul
T: (+90) 5432410511
F: (+90) 212 252 74 17

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sıklıkla tarafımıza iletilen soruların cevabını bulabilirsiniz.

Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilir?

Sitemizden satın aldığınız ürünler saat 14:00’e kadar satın almanız halinde aynı gün, 14:00’den sonra verdiğiniz siparişler sonraki ilk iş gününde kargoya verilir.

Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 9.90TL’dir. 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır. Kapıda ödemeler için 5TL servis ücreti alınır.

Ödeme yaparken kullandığım bilgiler ne kadar güvende?

Ödeme ekranında kullandığınız kart bilgileriniz siz ve bankanız arasında ödeme anında kurulan ve 128bit olarak şifrelenen SSL bağlantısı ile bankanıza iletilir. Kart bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.

Cosnature® Vegan markası mı?

Evet! Tüm Cosnature® ürünleri %100 vegan ürünlerdir. Aktif iceriklerinin hepsi organik tarimdan elde edilen hammaddelerden oluşmaktadır. Kesinlikle Hayvan içeriği kullanılmamıştır ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ürünlerimiz sadece mutlu insanlar üzerinde test edilmiştir.

Cosnature® Pareben ve diğer zararlı kimyasallar içeriyor mu?

Ürünlerimiz Sentetik kokular, boyayıcı maddeler, Paraben içermez. Herhangi zararlı kimyasal kesinlikle kullanılmamıştır.

Organik ve doğal - fark nedir?

Doğal ürünler doğal kaynaklardan elde edilir, ancak sentetik malzemeler de içerir. Buna karşın organik ürünler aynı zamanda doğal ürünlerdir, ancak sentetik kimyasallar veya böcek ilaçları kullanmadan sadece doğal bileşenler içermelidir. Bir ürünün organik olarak sınıflandırılması için katı kurallara uyması gerekir, ancak toplanması o kadar kolay değildir. Bu yüzden gerçek ve en iyi seçenek organik sertifikadır. Natrue sertifkamiz için detayli bilgi: http://www.natrue.org

İletişim Formu